Блок живлення Gamemax RGB Smart Series RGB-1050 PRO
Відео 1Фото 12 |
Gamemax RGB Smart Series RGB-1050 PRO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax RGB Smart Series RGB-1050 PRO
Усі ціни 31 →GAMEMAX RGB1050 PRO 1050W (RGB1050 PRO) | 4 696 грн. |
Блок живлення GameMax RGB-1050 Pro | 4 697 грн. |
Блок питания GameMax RGB-1050 Pro | 4 697 грн. |
Блок живлення 1050W, 80 Gold,ARGB ring fan 140mm,f ully modularOPP, OVP, U | 4 696 грн. |
Блок живлення GameMax ATX RGB-1050 PRO | 4 519 грн. |
ще 20 пропозицій
2 0 2 1 |
Упаковка, зовнішній вигляд, модульні кабелі, підсвітка RGB. Тільки встановивши тріщити жахливо, співуче вентилятор. Буду вертати. Китай є Китай. рекомендую не купувати |
Хороший БЖ з підсвічуванням, тихий, добре працює, видає заявлену потужність на всі 101% Смердить жорстким китаєм ( користуюся Gamemax RGB-550 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Gamemax RGB Smart Series
Ціни на Gamemax RGB Smart Series |
---|---|---|---|---|
Gamemax RGB Smart Series RGB-750 | від 3 123 грн. | 67 пропозицій | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-850 | від 3 299 грн. | 44 пропозиції | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-850 White | від 3 710 грн. | 44 пропозиції | ||
Gamemax RGB Smart Series RGB-1050 PRO | від 4 273 грн. | 31 пропозиція |
Рекомендуємо