Блок живлення Gamemax GX Rampage GX-850 Pro WT
Фото 11 |
Gamemax GX Rampage GX-850 Pro WT |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax GX Rampage GX-850 Pro WT
Усі ціни 19 →GAMEMAX GX-850 PRO 850W PCIE5 (GX-850 PRO WT ATX3.0 PCIE5.0) White GX-850 | 3 972 грн. |
Блок питания GameMax GX-850 Pro Wt | 3 973 грн. |
Блок живлення GameMax GX-850 Pro Wt | 3 973 грн. |
Блок питания ATX 850W, 80 Gold, fan 120mm, fully modular GX-850 PRO WT (AT | 3 972 грн. |
GAMEMAX GX-850 PRO WT (ATX3.0 PCIe5.0) | 3 972 грн. |
Потужне та ефективне джерело живлення для ігрових та робочих ПК
Gamemax GX Rampage є високопотужним блоком живлення (850 Вт), з модульною кабельною системою, високим ККД близько 90% і сертифікацією 80 Plus Gold. Він ідеально підходить для досвідчених геймерів та користувачів, які шукають надійне джерело живлення без зайвих прикрас, таких як RGB-підсвічування.
Джерело живлення класу ATX 3.0 із підтримкою відеокарт PCI-E 5.0
Цей блок живлення відноситься до нового покоління пристроїв ATX 3.0, призначених для використання в сучасних ігрових системах з відеокартами, що потребують 16-контактного підключення PCI-E 5.0. Це особливо важливо для підтримки потужних відеокарт NVIDIA RTX 40XX, що споживають до 600 Вт енергії.
Висококласна елементна база
У блоці живлення використовуються якісні тайванські конденсатори, що забезпечують надійність та довговічність, а також DC-DC конвертери та LLC-перетворювачі для стабілізації напруги. Додатково пристрій обладнано дворівневим електромагнітним фільтром, що забезпечує чистоту живлення.
Потужна основна лінія живлення
Головна 12-вольтова лінія блоку живлення здатна видавати до 840 Вт із максимальних 850 Вт, що забезпечує високу продуктивність. Комплектний 135-мм вентилятор із гідродинамічним підшипником працює тихо і здатний переходити в напівпасивний режим, мінімізуючи рівень шуму. Завершує загальну картину комплексна система захисту, включаючи захист від перегріву, перевантаження, короткого замикання, перенапруги та неприпустимо низької напруги.
Модификації Gamemax GX Rampage
Ціни на Gamemax GX Rampage |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Rampage GX-850 Pro WT | від 3 645 грн. | 19 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-850 Pro BK | від 3 603 грн. | 33 пропозиції | ||
Gamemax GX Rampage GX-1050 Pro WT | від 4 359 грн. | 25 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-1050 Pro BK | від 4 249 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-1250 Pro WT | від 4 749 грн. | 26 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-1250 Pro BK | від 4 699 грн. | 23 пропозиції |