Умивальник Giorgio Group Charlotte GG0119W1UA01 400 мм
Фото 16 |
Giorgio Group Charlotte GG0119W1UA01 |
|
Поверхня умивальника стійка до перепадів температури, механічних пошкоджень і впливу ультрафіолету.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giorgio Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giorgio Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giorgio Group Charlotte GG0119W1UA01 400 мм
Умивальник круглий Giorgio Group Charlotte White 40х12 білий ak-61452 (603 | 3 999 грн. |
Умивальник круглий Giorgio Group Charlotte Black Onyx 40х12 чорний онікс r | 4 799 грн. |
Умивальник круглий Giorgio Group Charlotte Onyx 40х12 онікс ra-61454 (6030 | 4 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →