Умивальник Miraggio Mark 375 0002677 375 мм
Фото 8 |
Miraggio Mark 375 0002677 |
|
Матеріал умивальника на 80% складається з меленої мармурової крихти та на 20% з поліефірної смоли з добавками. Поверхня витримує перепади температур (± 65 °C), стійка до ультрафіолету, міцна, поглинає звуки. Товщина стінки: 10 – 14 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Mark 375 0002677 375 мм
Усі ціни 8 →Умивальник Miraggio Mark 375, miramarble, білий глянцевий 60220241480 | 5 127 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник MARK 375 | 5 127 грн. |
Умивальник MARK 375 (0002677) 0002677 | 5 127 грн. |
Раковина MIRAGGIO Mark 375 біла | 5 127 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник MARK 375 MATT | 5 391 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →