Змішувач Imprese Vaclav f03506401AA
Відео 2Фото 17 |
Imprese Vaclav f03506401AA |
|
Оснащений керамічним картриджем Sedal (Іспанія), аератором Neoperl (Швейцарія). Підходить для проточних нагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Vaclav f03506401AA
Усі ціни 43 →Змішувач для умивальника Imprese Vaclav чорний матовий f03506410AA | 2 749 грн. |
Imprese Imprese Vaclav f03506403AA | 2 749 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний IMPRESE VACLAV хром латунь f0350640 | 2 499 грн. |
Змішувач для раковини Imprese VACLAV білий (f03506403AA) f03506403AA | 2 749 грн. |
Смеситель для умывальника Imprese Vaclav f03506410AA черный матовый, 35 мм | 2 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →