Зимова шина Gislaved Soft Frost 200 215/70 R16 100T
Відео 11Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Soft Frost 200 215/70 R16 100T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Soft Frost 200 215/70 R16 100T
Усі ціни 21 →Gislaved Soft*Frost 200 SUV 215/70 R16 100T | 3 348 грн. |
Gislaved Soft*Frost 200 SUV 215/70 R16 100T | 3 630 грн. |
Gislaved Soft Frost 200 (215/70R16 100T) | 3 282 грн. |
Зимние шины Gislaved Soft Frost 200 215/70 R16 100T 1000968366 | 3 372 грн. |
Gislaved Soft*Frost 200 SUV 215/70 R16 100T | 3 348 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →