Літня шина Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Відео 10Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gislaved 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gislaved.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Усі ціни 23 →Шина Gislaved Ultra Speed 2 215/55 R16 93V | 3 439 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 215/55 R16 93V | 3 456 грн. |
Gislaved ULTRA SPEED 2 215/55 R16 93V (9089802587) | 4 970 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 215/55 R16 93V | 3 331 грн. |
Gislaved Ultra Speed 2 (215/55R16 93V) | 3 475 грн. |
ще 18 пропозицій
1 1 1 3 |
ціна дуже жорстка і галаслива Юрий Радковский: користуюся Gislaved Ultra*Speed 2 215/65 R16 98H більше року |
Ціна – якість. Виявилися трохи гіршими ніж старий преміум бренд. Володимир Яценко: користуюся Gislaved Ultra*Speed 2 205/55 R16 91V більше року |
Комфортна та не галаслива Занадто м'яка, від цього погано тримає дорогу. Особливо це розходиться під назвою Ultra Speed. |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V
Ціни на Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 93V | від 3 324 грн. | 23 пропозиції | ||
Gislaved Ultra*Speed 2 215/55 R16 97Y | від 5 502 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Відчувши що таке преміум бренд, навіть досить поношений він краще тримає дорогу, стійкіший на великих швидкостях та, що дивно, ще й комфортніший. Розмір 205/55 R 16/