Вантажна шина West Lake WSR1 315/80 R22.5 154M
Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
West Lake WSR1 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake WSR1 315/80 R22.5 154M
WestLake WSR1 (рулевая) 315/80 R22.5 154/151M 20PR | 12 421 грн. |
WestLake WSR1 рульова рульова (315/80R22,5 154/151M) 350223 | 13 466 грн. |
Шина WestLake WSR1 (рульова) 315/80 R22.5 154/151M | 13 587 грн. |