Вантажна шина Nordexx Steer 10 315/60 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Nordexx Steer 10 315/60 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx Steer 10 315/60 R22.5 154L
Nordexx Steer 10 (рулевая) 315/60 R22.5 154/150L PR20 | 12 871 грн. |
Nordexx Steer 10 (рулевая) 315/60 R22.5 154/150L 20PR | 12 700 грн. |
Nordexx Steer 10 рульова рульова (315/60R22,5 154/150L) 403621 | 12 688 грн. |
Вантажні шини Nordexx Steer 10 (рульова) 315/60 R22.5 154/150L 20PR | 13 841 грн. |
Шина Nordexx Steer 10 (рульова) 315/60 R22.5 154/150L PR20 | 14 162 грн. |