Витяжка GLOBALO Amadio 60.2
Фото 11 |
GLOBALO Amadio 60.2 2020 рік |
|
Можливе дистанційне керування (пульт ДУ замовляється додатково).
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Amadio 60.2
Усі ціни 14 →Витяжка вбудована Globalo Amadio 60.2 Black | 8 764 грн. |
GLOBALO Amadio 60.2 | 13 653 грн. |
GLOBALO Amadio 60.2 | 13 986 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Amadio 60.2 Inox | 10 589 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Amadio 60.2 White | 8 764 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →