Витяжка GLOBALO Zenesor 60.1 чорний
Фото 7 |
GLOBALO Zenesor 60.1 чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Zenesor 60.1 чорний
Усі ціни 6 →GLOBALO Zenesor 60.1 | 17 876 грн. |
GLOBALO Zenesor 60.1 | 18 312 грн. |
Витяжка GLOBALO Zenesor 60.1 чорний | 19 648 грн. |
Вытяжка наклонная Globalo Zenesor 60.1 Black | 20 621 грн. |
Витяжка похила Globalo Zenesor 60.1 Black | 20 615 грн. |
Витяжка похила Globalo Zenesor 60.1 Black | 20 625 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →