Витяжка GLOBALO Delico 60.1
Фото 5 |
GLOBALO Delico 60.1 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Delico 60.1
Усі ціни 15 →Витяжка вбудована Globalo Delico 60.1 Inox | 5 465 грн. |
Витяжка GLOBALO DELICO 60.1 Black | 5 588 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Delico 60.1 Black DELICO601BLACK | 5 386 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Delico 60.1 Black | 5 505 грн. |
Витяжка вбудована Globalo Delico 60.1 White | 5 425 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →