Витяжка GLOBALO Teslo 90.1 чорний
Фото 7 |
GLOBALO Teslo 90.1 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Teslo 90.1 чорний
Усі ціни 6 →Витяжка Globalo Teslo 90.1 Black | 16 125 грн. |
Витяжка GLOBALO Teslo 90.1 чорний | 11 605 грн. |
GLOBALO Teslo 90.1 | 15 744 грн. |
GLOBALO Teslo 90.1 | 16 128 грн. |
Вытяжка Globalo Teslo 90.1 Black | 16 131 грн. |
Витяжка Globalo Teslo 90.1 Black | 16 135 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →