Витяжка Fabiano In-spiro Silence+ 60
Fabiano In-spiro Silence+ 60 |
|
Можливість управління пультом ДУ (не входить до комплекту)
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano In-spiro Silence+ 60
FABIANO IN-SPIRO 60 Inox Silence+ 8103.504.0036 | 29 727 грн. |
Fabiano In-Spiro 60 Inox Silence+ офіційна гарантія | 24 199 грн. |
Вытяжка Fabiano In-spiro 60 Inox Silence+ бесшумная | 25 711 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →