Витяжка GLOBALO Nidaro 90.4
Фото 19 |
GLOBALO Nidaro 90.4 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GLOBALO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GLOBALO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GLOBALO Nidaro 90.4
Усі ціни 7 →Витяжка Т-подібна Globalo Nidaro 90.4 Black | 23 317 грн. |
GLOBALO Nidaro 90.4 | 22 755 грн. |
GLOBALO Nidaro 90.4 | 23 310 грн. |
Витяжка Т-подібна Globalo Nidaro 90.4 White | 23 317 грн. |
Вытяжка Т-образная Globalo Nidaro 90.4 Black | 23 313 грн. |
Витяжка Т-подібна Globalo Nidaro 90.4 Black | 23 307 грн. |
Витяжка Т-подібна Globalo Nidaro 90.4 White | 23 307 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →