Змішувач Globus Lux Main SM-G203S
Globus Lux Main SM-G203S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Main SM-G203S
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні одноважільний з рефлекторним виливом GLOBUS LUX MAIN хр | 988 грн. |
Смеситель для кухни Globus Lux Main SM-G203S | 980 грн. |
Globus Lux Змішувач для кухні Globus Lux MAIN SM-G203S | 983 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux MAIN SM-G203S 000023162 | 983 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux MAIN SM-G203S 97949003041924172 | 983 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →