Змішувач Globus Lux Clinic GLCA-1044
Фото 4 |
Globus Lux Clinic GLCA-1044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Clinic GLCA-1044
Усі ціни 15 →Змішувач для раковини медичний GLOBUS LUX CLINIC хром 000001684 | 1 214 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux Clinic GLCA-1044 4032025332 | 1 214 грн. |
Globus Lux Змішувач для кухні Globus Lux CLINIC GLCA-1044 зі стіни L250мм | 913 грн. |
Змішувач для кухні Globus Lux CLINIC GLCA-1044 зі стіни L250мм Ліктьовий D | 1 214 грн. |
Смеситель для умывальника локтевой Globus Lux Clinic GLCA-1044 000001684 | 1 214 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →