Гідромасажний бокс GM 6417 120x85 не кутова
GM 6417 120x85 не кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM 6417 120x85 не кутова
Гідромасажний бокс GM 120x85 (Профіль - сатин, скло - сіре) 6417 GM-6417 | 32 919 грн. |
Гідромасажний бокс GM-6417 120х85х220 6803-01 | 20 700 грн. |
Гидромассажный бокс GM 120x85 (Профиль - сатин, стекло - серое) 6417 | 32 919 грн. |
Бокс гідромасажний GM 6417 B SV | 20 700 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →