Литий диск GMP Italia Targa 10x21/5x112 ET19 DIA66,6
Відео 3Фото 9 | від 14 331 до 24 677 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):19 мм |
Модифікації GMP Italia Targa 14
Характеристики
GMP Italia Targa 10x21/5x112 ET19 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Targa 10x21/5x112 ET19 DIA66,6
Сортувати
GMP Italia TARGA Anthracite Diamond (R21 W10.0 PCD5x112 ET19 DIA66.6) | 16 299 грн. |
GMP Italia TARGA W10 R21 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Anthracite front polished | 17 848 грн. |
GMP Italia Targa R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Anthracite Diamond 10104920 | 22 655 грн. |
GMP Italia Targa R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Anthracite Diamond | 23 443 грн. |
GMP Italia TARGA W10 R21 PCD5x112 ET19 DIA66.6 SP | 14 331 грн. |
GMP Italia Targa R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Black Diamond 1250000301 | 23 848 грн. |
GMP Italia Targa R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66.6 Black Diamond | 24 677 грн. |
Диски Gmp Italia Targa Black polished R21 W10 PCD5x112 ET19 DIA66,6 ID3167 | 19 111 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі