Вудилище Favorite Creed CRD-842ExH
Відео 4 |
Favorite Creed CRD-842ExH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Creed CRD-842ExH
Усі ціни 13 →Спиннинг Favorite Creed CRD-842ExH 2.54m 20-80g Ex.Fast (1693.05.13) | 3 360 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-842ExH 2.54m 20-80g Ex.Fast (1693.05.13) | 3 360 грн. |
Удилище Favorite Creed CRD-842ExH 2.54m 20-80g Ex.Fast (1693.05.13) 1693.0 | 3 360 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-842ExH 2.54m 20-80g Ex.Fast (1693.05.13) 1693. | 3 360 грн. |
Спиннинг Favorite Creed CRD-842ExH 2.54m 20-80g Ex.Fast 1693.05.13 | 3 360 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →