Вудилище Golden Catch Vertais VRS-762L (VRS-762L)
Golden Catch Vertais VRS-762L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Vertais VRS-762L
Вудлище спінінгове Golden Catch Vertais VRS-762LT 2.29 м 3-12 г (2039210) | 2 600 грн. |
Вудлище GC Vertais VRS-762LT 2.29м 3-12г (100131) | 2 600 грн. |
Вудилище спінінгове GC Vertais VRS-762LT 2.29м 3-12г | 2 600 грн. |
Спінінг GC Vertais 2.29m 3-12g | 2 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →