Вудилище Golden Catch Inquisitor INS-862MH (2039308)
Відео 6 |
Golden Catch Inquisitor INS-862MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Inquisitor INS-862MH
Вудлище спінінгове Golden Catch Inquisitor INS-862MH 2.59 м 7-28 г (203930 | 3 740 грн. |
Спінінг GC Inquisitor INS-862MH 2.59м 7-28г, 2039308 | 3 740 грн. |
Вудилище GC Inquisitor INS-862MH 2.59м 7-28г (2039308) | 4 189 грн. |
Вудилище спінінгове GC Inquisitor INS-862MH 2.59м 7-28г | 3 740 грн. |
Вудлище GC Inquisitor INS-862MH 2.59 м 7-28г (2039308) | 3 740 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →