Вудилище Golden Catch Inquisitor INS-802M (2039304)
Відео 6 |
Golden Catch Inquisitor INS-802M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Inquisitor INS-802M
Вудлище спінінгове Golden Catch Inquisitor INS-802M 2.44 м 7-28 г (2039304 | 3 580 грн. |
Спінінг GC Inquisitor INS-802M 2.44м 7-28г, 2039304 | 3 580 грн. |
Вудлище GC Inquisitor INS-802M 2.44м 7-28г (105980) | 3 580 грн. |
Вудилище спінінгове GC Inquisitor INS-802M 2.44м 7-28г | 3 580 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →