Вудилище Shimano Catana FX Spin 239HC (SCATFX710HC)
Shimano Catana FX Spin 239HC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 239HC
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7’10’’/2.39m 20-50g (SCATFX710H | 2 570 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'10''/2.39m 20-50 (SCATFX710HC | 2 570 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'10''/2.39m 20-50 (SCATFX710HC) | 2 570 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'10''/2.39m 20-50 (SCATFX710HC | 2 570 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'10''/2.39m 20-50g | 2 570 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →