Вудилище Shimano Catana FX Spin 239MHE (SCATFX710MHE)
Shimano Catana FX Spin 239MHE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 239MHE
Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Fast 7’10’’/2.39m 14-40g (SCATFX710MHE | 2 570 грн. |
Удилище Shimano Catana fx Spinning Fast 7'10''/2.39m 14-40g (scatfx710mhe) | 2 351 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 7'10''/2.39m 14-40g (SCATFX710MHE | 2 570 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 7'10''/2.39m 14-40g (SCATFX710MHE) | 2 570 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 7'10''/2.39m 14-40g (SCATFX710MHE | 3 766 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →