Вантажна шина Goldshield HD797 275/70 R22.5 148M
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD797 275/70 R22.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD797 275/70 R22.5 148M
Усі ціни 9 →Goldshield HD797 (рульова вісь) 275/70 R22.5 148/145M | 8 505 грн. |
Goldshield HD797 (рулевая) (275/70R22.5 148M) | 7 718 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD797 (рулевая) 275/70 R22.5 148/145M 16PR 100245 | 7 551 грн. |
Goldshield HD797 (рулевая ось) 275/70 R22.5 148/145M | 8 504 грн. |
Goldshield HD797 (рулевая) 275/70 R22.5 148/145M | 7 892 грн. |
ще 4 пропозиції