Вантажна шина Goldshield HD919 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD919 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD919 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 12 →Goldshield HD919 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 555 грн. |
Goldshield HD919 (ведущая) (235/75R17.5 143J) | 4 795 грн. |
Goldshield HD919 (приводная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 5 062 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD919 (ведущая) 235/75 R17.5 143/141J 18PR 100129 | 6 018 грн. |
Goldshield Вантажна шина Goldshield HD919 (ведуча) 235/75R17.5 143/141J | 5 891 грн. |
ще 7 пропозицій