Електродуховка GoodGrill GR-5501RC
GoodGrill GR-5501RC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoodGrill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoodGrill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GoodGrill GR-5501RC
Усі ціни 13 →Духовка GoodGrill GR-5501RC | 3 213 грн. |
Духовка GoodGrill GR-5501RC 55л конвекція (червона) | 4 203 грн. |
Електрична піч GoodGrill GR-5501RC 55л конвекція (червона) | 3 689 грн. |
GoodGrill GR-5501RC | 3 790 грн. |
GoodGrill GR-5501RC | 4 749 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →