Електродуховка GoodGrill GR-6501RC
GoodGrill GR-6501RC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GoodGrill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GoodGrill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GoodGrill GR-6501RC
Усі ціни 16 →Духовка GoodGrill GR-6501RC | 3 967 грн. |
Електрична піч GoodGrill GR-6501RC | 4 499 грн. |
Духовка GoodGrill GR-6501RC 65л (червона) | 4 463 грн. |
Електрична піч GoodGrill GR-6501RC 65л конвекція (червона) | 3 969 грн. |
GoodGrill GR-6501RC | 3 990 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →