Карта пам'яті GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 ГБ (M1AA-2560R12)
Фото 4 |
GOODRAM microSDXC 100 Mb/s Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 ГБ
Усі ціни 35 →GooDRam microSDXC 256GB Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (M1AA-2560R12) | 792 грн. |
Карта памяти GoodRam microSDXC 256GB UHS-I (M1AA-2560R12) + SD адаптер | 1 157 грн. |
Карта памяти MicroSDXC 256GB UHS-I Class 10 Goodram + SD-adapter (M1AA-256 | 675 грн. |
Карта пам`яті MicroSDXC 256GB UHS-I Class 10 Goodram + SD-adapter (M1AA-25 | 749 грн. |
GOODRAM 256 GB microSDXC class 10 UHS-I + SD Adapter M1AA-2560R12 | 790 грн. |
ще 20 пропозицій
На смартфоні POCO M5 3 рази злетіла файлова система, дані втрачені. Форматував на смартфоні. Після форматування якась година працює без збоїв. Востаннє пропрацювала 2-3 дні. За 2 тижні експлуатації 3 рази вже злітала файлова система. Якщо повторитися – мінятиму. ціна систематично злітала файлова система Олег: користуюся GOODRAM microSDXC 100 Mb/s Class 10 64Gb кілька місяців |
Додати відгук
Модификації GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10
Ціни на GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 16 ГБ | від 129 грн. | 18 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 32 ГБ | від 129 грн. | 13 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 64 ГБ | від 164 грн. | 37 пропозицій | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 128 ГБ | від 325 грн. | 31 пропозиція | ||
GOODRAM microSD 100 Mb/s Class 10 256 ГБ | від 675 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →