Вантажна шина Sailun SDR1 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SDR1 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SDR1 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 11 →Sailun SDR1 (ведуча вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 7 040 грн. |
Sailun SDR1 (ведущая) (225/75R17.5 129M) | 7 251 грн. |
Sailun SDR1 (приводная) 225/75 R17.5 129/127M 16PR | 6 392 грн. |
Sailun SDR1 Bедущая (225/75R17.5 129/127M) | 6 390 грн. |
Грузовые шины Sailun SDR1 (ведущая) 225/75 R17.5 129/127M 16PR 1002355527 | 6 467 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun SDR1 225/75 R17.5 129M
Ціни на Sailun SDR1 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Sailun SDR1 225/75 R17.5 129M | від 6 254 грн. | 11 пропозицій | ||
Sailun SDR1 235/75 R17.5 143K | від 6 649 грн. | 16 пропозицій | ||
Sailun SDR1 235/75 R17.5 143L | від 7 110 грн. | 1 пропозиція |