Всесезонна шина Goodride Z401 225/45 R18 95W
Відео 4Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Goodride Z401 225/45 R18 95W 225/45 R18 95 V 225/45 R18 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride Z401 225/45 R18 95W
Усі ціни 26 →Goodride All Seasons Elite Z-401 225/45 R18 95W XL | 2 509 грн. |
Goodride ALL SEASON ELITE Z-401 225/45 R18 95W XL (9052377250) | 3 520 грн. |
Goodride All Season Elite Z-401 225/45 R18 95W XL | 2 738 грн. |
Всесезонные шины Goodride All Season Elite Z-401 225/45 ZR18 95W XL 100212 | 2 585 грн. |
Goodride Z-401 All Season Elite (225/45R18 95W) | 2 459 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodride Z401 225/45 R18 95W
Ціни на Goodride Z401 225/45 R18 95W |
---|---|---|---|---|
Goodride Z401 225/45 R18 95V | від 5 082 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodride Z401 225/45 R18 95W | від 2 442 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →