Всесезонна шина Sunfull SF-888 225/45 R18 95W
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Sunfull SF-888 225/45 R18 95W 225/45 R18 93 W 225/45 R18 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunfull SF-888 225/45 R18 95W
Усі ціни 17 →Шина Sun Full SF-888 225/45 R18 95W XL | 2 385 грн. |
Sunfull SF-888 225/45 ZR18 95W XL | 2 484 грн. |
Sunfull SF-888 225/45 R18 95W | 2 185 грн. |
Летние шины Sunfull SF-888 225/45 ZR18 95W XL 1001028218 | 2 512 грн. |
Sunfull SF-888 225/45 ZR18 95W XL | 2 484 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Sunfull SF-888 225/45 R18 95W
Ціни на Sunfull SF-888 225/45 R18 95W |
---|---|---|---|---|
Sunfull SF-888 225/45 R18 93W | від 2 461 грн. | 4 пропозиції | ||
Sunfull SF-888 225/45 R18 95W | від 2 167 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →