Вантажна шина Goodyear KMax S 305/70 R22.5 153L
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 305/70 R22.5 153L 305/70 R22.5 " 153 L 305/70 R22.5 " 153 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S 305/70 R22.5 153L
Усі ціни 6 →Goodyear KMax S (рульова вісь) 305/70 R22.5 153L/150M | 21 298 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) 305/70 R22.5 153L/150M | 21 206 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) 305/70 R22.5 153L/150M 20PR "3PSF" | 19 949 грн. |
Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 305/70R22.5 153L/150M | 21 206 грн. |
GOODYEAR Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 305/70R22.5 153L/150M | 21 306 грн. |
Goodyear KMAX S рульова (305/70R22,5 153/150L/M) 328433 | 20 852 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S 305/70 R22.5 153L
Ціни на Goodyear KMax S 305/70 R22.5 153L |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S 305/70 R22.5 153L | від 19 949 грн. | 6 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 305/70 R22.5 153M | від 21 871 грн. | 2 пропозиції |