Вантажна шина Goodyear KMax T 435/50 R19.5 160J
Відео 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax T 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax T 435/50 R19.5 160J
Грузовые шины Goodyear KMax T (прицепная) 435/50 R19.5 160J 1000597847 | 24 545 грн. |
Шини Goodyear KMax T (прицепная) 435/50 R19,5 160J | 25 685 грн. |
GOODYEAR KMAX T RFID 435/50R19.5 160J | 27 960 грн. |
GOODYEAR KMAX T RFID 435/50R19.5 160J | 29 358 грн. |
Вантажні шини Goodyear KMax T (причіпна) 435/50 R19.5 160J | 26 018 грн. |
Відеоогляди