Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3 445/45 R19.5 160J
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3 445/45 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3 445/45 R19.5 160J
Усі ціни 13 →Continental Conti Hybrid HT3 (причіпна вісь) 445/45 R19.5 160J | 26 834 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) (445/45R19.5 160J) | 28 362 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3 (прицепная) 445/45 R19.5 160J 22PR "M+S" | 25 184 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid HT3 (причепна) 445/45R19.5 160J | 27 008 грн. |
Грузовые шины Continental HT3 Hybrid (прицепная) 445/45 R19.5 160J 1000979 | 26 852 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди