Варильна поверхня Gorenje GI 6401 BSC чорний (742453)
Фото 10 |
Gorenje GI 6401 BSC чорний білий чорний |
|
Високоефективна вбудована індукційна (електрична) варильна поверхня побутового класу із зручним сенсорним керуванням та великою зоною підігріву BigZone. Має стриманий та елегантний дизайн робочого столу, виготовленого із якісної склокераміки. Такий матеріал демонструє високу твердість та стійкість до утворення подряпин, а його ідеально рівна та гладка глянсова поверхня дозволяє легко видаляти будь-які забруднення, надаючи пристрою преміального вигляду.
Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року. Відрізняється високою енергоефективністю та низькими тепловими втратами. Порівняно з дисковими або Hi-Light-нагрівачами демонструє більш високу ККД і меншу питому витрату електроенергії. Індукційна варильна поверхня Gorenje GI 6401 BSC обладнана 4-ма зонами нагріву з функцій автофокусу. Діаметр конфорок становить 144, 180 та 230 мм, а мінімальний розмір дна посуду, при якому активується підігрів, дорівнює 120 мм.
Функція PowerBoost дає змогу тимчасово (на 10 хвилин) збільшувати теплову потужність на величину до 40%. Це дозволяє швидко закип'ятити воду або оперативно прогріти до потрібної температури масивний посуд. Передбачено таймер із функцією відключення, що спрацьовує індивідуально (для кожної конфорки). Також варто згадати тиху роботу вбудованої системи охолодження, наявність індикаторів залишкового тепла та блокування дітей ChildLock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GI 6401 BSC чорний
Усі ціни 54 →Варочная поверхность электрическая Gorenje GI6401BSC | 8 410 грн. |
Gorenje Gorenje GI6401BSC | 13 499 грн. |
GORENJE GI6401BSC | 12 695 грн. |
Варильна поверхня індукційна Gorenje GI6401BSC | 13 499 грн. |
Варильна поверхня індукційна GORENJE GI6401BSC | 13 499 грн. |
Модификації Gorenje GI 6401 BSC
Ціни на Gorenje GI 6401 BSC |
---|---|---|---|---|
Gorenje GI 6401 WSC білий | від 11 371 грн. | 22 пропозиції | ||
Gorenje GI 6401 BSC чорний | від 7 499 грн. | 54 пропозиції |