Варильна поверхня Gorenje GW 641 EX нержавіюча сталь (737658)
Фото 7 |
Gorenje GW 641 EX нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Надійна, простора і функціональна газова вбудована варильна поверхня з робочою панеллю з добротної нержавіючої сталі, чавунними гратами, потужною WOK-конфоркою і газ-контролем. Виробником позиціонується як доступний продукт середнього класу 2020 року, здатний гармонійно вписатися в типовий інтер'єр сучасної кухні. Обладнана простою і зручною системою автоматичного розпалу, яка вбудована в поворотні ручки газових кранів (для активації досить натиснути на ручку і повернути її до позначки).
Солідні решітки варильної поверхні Gorenje GW 641 EX, виконані методом лиття, гарантують стійке положення як невеликої легкої, так і великої важкої посуду. Жаростійкий чавун без проблем переносить тривалий контакт з відкритим полум'ям і не змінює свого преміального зовнішнього вигляду під дією високих температур. Обидві секції можна помістити для очищення в автоматичну посудомийну машинку. Турбоконфорка високої потужності (WOK-конфорка) підтримує два ряди полум'я для рівномірного підігріву великих каструль/сковорідок або посуду з напівсферичним днищем. Особлива обробка нержавіючої сталі XtraSurface запобігає появі подряпин і відбитків пальців на панелі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GW 641 EX нержавіюча сталь
Усі ціни 96 →Варильна поверхня Gorenje GW641EX | 8 199 грн. |
Варочная поверхность газовая Gorenje GW641EBX | 6 210 грн. |
Gorenje Gorenje GW641EX | 9 299 грн. |
Варильна поверхня Gorenje GW641EX | 9 399 грн. |
GORENJE GW641EX | 7 762 грн. |
Модификації Gorenje GW 641 EX
Ціни на Gorenje GW 641 EX |
---|---|---|---|---|
Gorenje GW 641 EX нержавіюча сталь | від 6 119 грн. | 96 пропозицій | ||
Gorenje GW 641 EXB чорний | від 6 510 грн. | 107 пропозицій |