Бойлер Gorenje GBFU 100 SIM V9
Відео 24Фото 2 |
Gorenje GBFU 100 SIM V9 |
|
Місткий, продуктивний і надійний бойлер, головним чином призначений для постачання гарячою водою сімейства з 3-5 чоловік. В якості нагрівальних елементів використовуються два «сухих» ТЕНа сумарною потужністю 2 кВт, які не покриваються кіркою пухкої накипу, а за відповідністю режиму нагріву заданому користувачем автоматично стежить вбудований терморегулятор. При цьому максимальна температура нагріву води 75 °C.
Захищений від окислення зрідка змінюється анодом з активного магнію емальований бак місткістю 100 л має заводську гарантію на термін 10 років. Бойлер Gorenje GBFU 100 SIM V9 вільно може встановлюватися у вертикальній або горизонтальній орієнтації, що має важливе значення для власників тісних або щільно заповнених меблями та обладнанням приміщень. Теплоізольований поліуретаном корпус круглого перерізу гармонійно вписується в обстановку ванної кімнати і відмінно перешкоджає тепловтратам, забезпечуючи тим самим високий ККД і економію електрики.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GBFU 100 SIM V9
Усі ціни 67 →Gorenje Gorenje GBFU 100 SIMV9 345339 | 11 799 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBFU 100 SIMV9 | 9 180 грн. |
Водонагрівач Gorenje GBFU100SIMV9 | 8 688 грн. |
Бойлер Gorenje GBFU-100SIMV9 | 11 799 грн. |
Бойлер електричний Gorenje GBFU100SIMV9 (345339) 345339 | 9 580 грн. |
1 0 2 1 |
Купив цей водонагрівач саме тому, що він виготовлений під торговою маркою Gorenje. Вдома давно працює їхня газова плита та холодильник. І треба зазначити, що працюють бездоганно. Та й з цим бойлером я не помилився. Достатньо великий об'єм води. Після розведення виходить 130-180 літрів для душу чи миття посуду. На трьох чоловік якраз. Ґрунтовно зроблено. Тяжкий і товстий метал бака. Акуратні шви та стики. Внутрішня поверхня бака захищена шаром добротної емалі. Розрахований на надлишковий робочий тиск 9 атмосфер. Більшість конкурентів такого запасу міцності немає, тому що розраховані на 6. У бойлері встановлено реально великий магнієвий анод. На кілька років має вистачити, не менше. Працює на "сухих" ТЕНах. Як на мене то вони не особливо відрізняються за здатністю, що гріє, і довговічності від ТЕНів звичайних, "мокрих". Але те, що вони краще в сенсі електробезпеки, це факт. Просте механічне керування без будь-якої електроніки, що горить від першого ж стрибка напруги в наших непередбачуваних електромережах. Суворий зовнішній вигляд, без папуга написи. Гріється до максимальної температури аж три години, а в ЕКО режимі (до 55 град.) близько двох годин. ІМХО, можна було б і потужніше ТЕНи поставити. Нема термометра, що показує температуру води в баку. Я в курсі, що ці термометри брешуть безбожно, але по ньому можна хоча б приблизно зрозуміти, що там із температурою. А так треба кран відкривати і тупо воду пробувати рукою. користуюся Gorenje GBFU 80 SIM V9 місяць і більше |
Вибирав накопичувальний водонагрівач для батьків. Великий обсяг їм не потрібен, тому зупинився на бойлері ємністю 50 літрів. З маркою водонагрівача було складніше, вибір величезний і зрозуміти чим той чи інший виробник не так просто. Воду нагріває швидко. Двокіловатні трубчасті електронагрівачі доводять температуру до максимальних 75 градусів лише за дві години. Сухі тени. Такі тени, на відміну від звичайних «мокрих», не занурюються безпосередньо у воду, а гріють вміст бака через стінку. Виходить, що при виході ТЕНу з ладу немає потреби розбирати весь водонагрівач, а досить просто зняти кришку, дістати ТЕН, що перегорів, і поставити на його місце новий. Нагрівальних елементів два, кожен потужністю по одному кіловат. Оскільки вони підключені паралельно, то водонагрівач буде працювати навіть якщо один з них перегорить. Але час нагрівання води при цьому збільшиться вдвічі. Бак розрахований тиск води до 9 атмосфер. Нормальний тиск у водопровідній мережі має бути близько 5 атмосфер, тому є ще майже дворазовий запас про всяк випадок. Зручний регулятор температури. Десятирічна гарантія на бак дозволяє сподіватися, що працювати бойлер буде довго і без протікання. Вбудований термометр не завжди правильно показує температуру води у баку. Буває так, що на виході вода вже холодна, а термометр вказує 55 градусів. користуюся Gorenje GBFU 50 SIM V9 місяць і більше |
Простий дизайн і далеко не проста «начинка»
Особливості бойлера Gorenje GBFU 100 SIM V9 частково розкриті у його назві. Літери SIM означають приналежність до серії Simplicisity — лінійки побутової техніки (до неї входять деякі холодильники, духові шафи та мікрохвильові печі Gorenje), яка відрізняється чистотою форм і мінімалістичним зовнішнім виглядом. Дизайн водонагрівача настільки лаконічний, що на корпусі навіть немає вказівника температури. А літера U у назві моделі означає «універсальність» — можливість встановити бойлер у вертикальному положенні (з підведенням та відведенням води знизу) чи горизонтальному (труби зліва). За будь-якого способу монтажу прилад висить на 4 кріпленнях (зазвичай бойлери вішаються на дві точки) і надійно тримається на стіні, не хитаючись. Оскільки нагрівач поставляється без кабелю, перед монтажем до нього слід купити провід, що має переріз не менше 1.5 мм2, та вилку.
Пристрій та особливості
Але найцікавіша особливість даного водонагрівача полягає, все ж таки, не в дизайні або конструкції кріплень. Усередині його 96-літрового бака знаходиться система із двох ТЕНів загальною потужністю 2000 Вт. Обидва нагрівальні елементи є «сухими». Вони надійніші, ніж «мокрі», і менше «обростають» відкладеннями у вигляді вапна та накипу. Також цікаво відзначити, що справний бойлер з «сухим» ТЕНом при включенні не видає жодних звуків, що клацають або «булькають» і не шипить під час нагрівання води. Процес нагрівання повного бака водопровідної води від 10 до 65 °С займає 3 години 16 хвилин. Користувач може налаштовувати бажану температуру в діапазоні від 10 °С (режим захисту від замерзання) до 75 °С. Для налаштування використовується механічний регулятор у вигляді коліщатка. Крім верхньої та нижньої меж, на ньому позначений режим ECO — налаштування, що відповідає температурі 55 °С. Виробник запевняє, що в «економічному» режимі водонагрівач споживає найменше електроенергії (у перерахунку на річний цикл), а в баку утворюється в 5 – 8 разів менше накипу.
Рекордна гарантія на бак
Довговічні «сухі» ТЕНи, просте механічне керування (яке краще переносить стрибки напруги в мережі, ніж електроніка), магнієвий анод збільшеного розміру та 10 років гарантії на бак – хороші аргументи на користь Gorenje GBFU 100 SIM V9 для тих, хто хоче купити надійний бойлер для сім'ї із 3 – 4 осіб.
- Модель GBFU 100 SIMB V9 — чорний колір
- режим ECO
Модификації Gorenje GBFU 100 SIM V9
Ціни на Gorenje GBFU 100 SIM V9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBFU 50 SIM V9 | від 7 420 грн. | 61 пропозиція | ||
Gorenje GBFU 80 SIM V9 | від 7 979 грн. | 60 пропозицій | ||
Gorenje GBFU 100 SIM V9 | від 8 599 грн. | 67 пропозицій | ||
Gorenje GBFU 150 SIM V9 | від 11 699 грн. | 50 пропозицій |