Духова шафа Gorenje BOS 67371 SYW (741854)
Фото 9 |
Gorenje BOS 67371 SYW білий чорний |
|
Зовнішньо приваблива, зручна у використанні і при цьому досить просунута модель духової шафи з підвищеною місткістю камери, представлена на ринку популярним словенським брендом Gorenje у 2023 році. Виріб може похвалитися комбінованим керуванням – поворотними перемикачами із сенсорами. Об'єм робочої камери духової шафи Gorenje BOS 67371 SYW становить 77 л, чого достатньо для приготування кількох страв одночасно.
Максимальна температура, яку можна встановити у шафі, досягає 300 ° C, завдяки чому можна готувати широкий спектр страв. У моделі передбачено 10 різних режимів приготування, включаючи приготування на пару, гриль, конвекція з нагрівачем та розморожування. Таке дозволяє вибирати оптимальні умови для приготування різних продуктів. Для зручності та точності управління процесом готування у шафі вбудовано термостат, таймер та функція автоматичного відключення. Дверцята духової шафи оснащені двома стеклами, що забезпечує хорошу теплоізоляцію і дозволяє спостерігати за процесом готування. Направляючі для деко виконані у вигляді решітки, що спрощує встановлення та вилучення дек і форм. Очищення внутрішніх стінок шафи здійснюється за допомогою пари, що робить процес очищення менш трудомістким та ефективнішим.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje BOS 67371 SYW
Усі ціни 77 →Духова шафа електрична Gorenje BOS 67371 SYW | 14 959 грн. |
Gorenje Gorenje BOS 67371 SYW (BO3CO8S01-1) | 22 899 грн. |
GORENJE BOS67371SYW | 16 314 грн. |
Духова шафа Gorenje BOS67371SYW | 22 999 грн. |
Духова шафа Gorenje BOS67371SYW | 22 999 грн. |
Модификації Gorenje BOS 67371 SYW
Ціни на Gorenje BOS 67371 SYW |
---|---|---|---|---|
Gorenje BOS 67371 SYW | від 12 330 грн. | 80 пропозицій | ||
Gorenje BOS 67371 SYB | від 11 920 грн. | 70 пропозицій |