Бойлер Gorenje GBFU 150 SIM V9 (345351)
Відео 24Фото 2 |
Gorenje GBFU 150 SIM V9 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GBFU 150 SIM V9
Усі ціни 53 →Gorenje Gorenje GBFU150SIMV9 345351 | 15 792 грн. |
Бойлер Gorenje GBFU, 150л (GBFU150SIMV9) GBFU150SIMV9 | 15 792 грн. |
Бойлер електричний Gorenje GBFU 150 SIMV9 345351 | 13 099 грн. |
Бойлер GORENJE GBFU150SIMV9 | 15 792 грн. |
Бойлер Gorenje GBFU150SIMV9 | 12 510 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 1 |
Купив цей водонагрівач саме тому, що він виготовлений під торговою маркою Gorenje. Вдома давно працює їхня газова плита та холодильник. І треба зазначити, що працюють бездоганно. Та й з цим бойлером я не помилився. Достатньо великий об'єм води. Після розведення виходить 130-180 літрів для душу чи миття посуду. На трьох чоловік якраз. Ґрунтовно зроблено. Тяжкий і товстий метал бака. Акуратні шви та стики. Внутрішня поверхня бака захищена шаром добротної емалі. Розрахований на надлишковий робочий тиск 9 атмосфер. Більшість конкурентів такого запасу міцності немає, тому що розраховані на 6. У бойлері встановлено реально великий магнієвий анод. На кілька років має вистачити, не менше. Працює на "сухих" ТЕНах. Як на мене то вони не особливо відрізняються за здатністю, що гріє, і довговічності від ТЕНів звичайних, "мокрих". Але те, що вони краще в сенсі електробезпеки, це факт. Просте механічне керування без будь-якої електроніки, що горить від першого ж стрибка напруги в наших непередбачуваних електромережах. Суворий зовнішній вигляд, без папуга написи. Гріється до максимальної температури аж три години, а в ЕКО режимі (до 55 град.) близько двох годин. ІМХО, можна було б і потужніше ТЕНи поставити. Нема термометра, що показує температуру води в баку. Я в курсі, що ці термометри брешуть безбожно, але по ньому можна хоча б приблизно зрозуміти, що там із температурою. А так треба кран відкривати і тупо воду пробувати рукою. користуюся Gorenje GBFU 80 SIM V9 місяць і більше |
Вибирав накопичувальний водонагрівач для батьків. Великий обсяг їм не потрібен, тому зупинився на бойлері ємністю 50 літрів. З маркою водонагрівача було складніше, вибір величезний і зрозуміти чим той чи інший виробник не так просто. Воду нагріває швидко. Двокіловатні трубчасті електронагрівачі доводять температуру до максимальних 75 градусів лише за дві години. Сухі тени. Такі тени, на відміну від звичайних «мокрих», не занурюються безпосередньо у воду, а гріють вміст бака через стінку. Виходить, що при виході ТЕНу з ладу немає потреби розбирати весь водонагрівач, а досить просто зняти кришку, дістати ТЕН, що перегорів, і поставити на його місце новий. Нагрівальних елементів два, кожен потужністю по одному кіловат. Оскільки вони підключені паралельно, то водонагрівач буде працювати навіть якщо один з них перегорить. Але час нагрівання води при цьому збільшиться вдвічі. Бак розрахований тиск води до 9 атмосфер. Нормальний тиск у водопровідній мережі має бути близько 5 атмосфер, тому є ще майже дворазовий запас про всяк випадок. Зручний регулятор температури. Десятирічна гарантія на бак дозволяє сподіватися, що працювати бойлер буде довго і без протікання. Вбудований термометр не завжди правильно показує температуру води у баку. Буває так, що на виході вода вже холодна, а термометр вказує 55 градусів. користуюся Gorenje GBFU 50 SIM V9 місяць і більше |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
anonim
19 грудня 2014, 23:42
Выключил регулятор, при повороте обратно, щелчек есть но лампочка не загорается #
И не греет
anonim
26 жовтня 2018, 20:24
Замена анода #
Как выкручивается анод? Есть ли гайка, которая держит его снаружи бака? Анод какого размера нужен?
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Gorenje GBFU 150 SIM V9:
- Модель GBFU 150 SIMB V9 — чорний колір
Модификації Gorenje GBFU 150 SIM V9
Ціни на Gorenje GBFU 150 SIM V9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBFU 50 SIM V9 | від 7 420 грн. | 66 пропозицій | ||
Gorenje GBFU 80 SIM V9 | від 7 979 грн. | 62 пропозиції | ||
Gorenje GBFU 100 SIM V9 | від 8 599 грн. | 70 пропозицій | ||
Gorenje GBFU 150 SIM V9 | від 11 699 грн. | 53 пропозиції |
Рекомендуємо