Духова шафа Gorenje Essential BOS 6737 E13 BG
Фото 9 |
Gorenje Essential BOS 6737 E13 BG |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje Essential BOS 6737 E13 BG
Усі ціни 80 →Духова шафа електрична Gorenje BOS 6737 E13BG | 14 549 грн. |
Gorenje Gorenje BOS6737E13BG | 17 199 грн. |
Духова шафа Gorenje BOS6737E13BG | 17 299 грн. |
Духовка Gorenje BOS6737E13BG | 17 299 грн. |
GORENJE BOS6737E13BG | 17 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje Essential BOS 6737 E13 BG
Ціни на Gorenje Essential BOS 6737 E13 BG |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential BOS 6737 E13 WG | від 14 834 грн. | 83 пропозиції | ||
Gorenje Essential BOS 6737 E13 X | від 13 129 грн. | 2 пропозиції | ||
Gorenje Essential BOS 6737 E13 BG | від 11 910 грн. | 82 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →