Каструля Oscar Galant OSR-2004-22
Фото 5 |
Oscar Galant OSR-2004-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Galant OSR-2004-22
Кастрюля Oscar Galant с крышкой 22 см 4.5 л (OSR-2004-22) | 803 грн. |
Каструля Oscar Galant із кришкою 22 см 4.5 л (OSR-2004-22) | 803 грн. |
Кастрюля OSCAR GALANT 22 см с крышкой (OSR-2004-22) OSR-2004-22 | 801 грн. |
OSCAR OSR-2004-22 | 740 грн. |
Каструля Oscar Galant 4.5 л 22 см (OSR-2004-22) | 845 грн. |
Модификації Oscar Galant OSR-2004-22
Ціни на Oscar Galant OSR-2004-22 |
---|---|---|---|---|
Oscar Galant OSR-2004-16 | від 487 грн. | 6 пропозицій | ||
Oscar Galant OSR-2004-18 | від 553 грн. | 6 пропозицій | ||
Oscar Galant OSR-2004-20 | від 658 грн. | 5 пропозицій | ||
Oscar Galant OSR-2004-22 | від 740 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →