Духова шафа Gorenje Essential BSA 6737 E15 X (738006)
Фото 10 |
Gorenje Essential BSA 6737 E15 X нержавіюча сталь чорний |
|
Духова шафа з системою подачі пари SteamAssist і місткою жаровнею, створеною в рамках концепції BigSpace. Корисний об'єм камери нагріву становить відмінні 77 л. Передбачена подвійна система очищення робочої зони – за допомогою пари та каталітичного покриття на задній стінці. Духовка має потужність підключення 3,5 кВт, що дозволяє зробити термообробку максимально продуктивною.
Ця піч має безліч встановлених кулінарних програм, даючи можливість віртуозно запікати продукти навіть кухарям без досвіду. Вбудована духова шафа Gorenje Essential BSA 6737 E15 X отримала висококласне дизайнерське оформлення. Декоративне оздоблення передбачає загартоване скло та нержавіючу сталь з покриттям Antifinger. Така піч зробить кулінарну лінію більш сучасною та функціональною.
У ролі дверцят використовується стулка CompactDoor з доводчиком та подвійним склопакетом. Багатошарове скління доповнене окремим шаром теплоізоляції. Фасад такої духовки не сильно нагріватиметься, а жаровня зможе довше зберігати тепло. Пекти має в комплекті висувні напрямні, які можна поставити на будь-яку полицю. Телескопічна секція дасть можливість убезпечити роботу з важким та гарячим посудом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje Essential BSA 6737 E15 X
Усі ціни 55 →Gorenje Gorenje BSA 6737 E15X (BO3SA7C02-1) | 16 899 грн. |
GORENJE BSA6737E15X | 15 435 грн. |
Духова шафа Gorenje BSA6737E15X | 16 999 грн. |
Духова шафа GORENJE BSA6737E15X | 16 999 грн. |
Духовка електрична Gorenje BSA6737E15X | 15 582 грн. |
Модификації Gorenje Essential BSA 6737 E15 X
Ціни на Gorenje Essential BSA 6737 E15 X |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential BSA 6737 E15 X | від 12 640 грн. | 56 пропозицій | ||
Gorenje Essential BSA 6737 E15 BG | від 15 180 грн. | 78 пропозицій |