Морозильний лар Gorenje FH 50 EAW 497 л
Gorenje FH 50 EAW |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje FH 50 EAW 497 л
Усі ціни 18 →Морозильна скриня Gorenje FH50EAW | 18 072 грн. |
Морозильна скриня Gorenje FH50EAW | 17 903 грн. |
Gorenje FH 50 EAW | 19 305 грн. |
GORENJE FH50EAW | 17 299 грн. |
Морозильный ларь Gorenje, 500л, а+, st, Дисплей, белый fh50eaw | 19 426 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Gorenje FH 50 EAW
Ціни на Gorenje FH 50 EAW |
---|---|---|---|---|
Gorenje FH 14 EAW 142 л | від 8 214 грн. | 31 пропозиція | ||
Gorenje FH 19 EAW 191 л | від 9 398 грн. | 13 пропозицій | ||
Gorenje FH 50 EAW 497 л | від 17 299 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →