Морозильний лар Grunhelm CFM-100 99 л
Фото 8 |
Grunhelm CFM-100 |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm CFM-100 99 л
Усі ціни 14 →GRUNHELM CFM100 | 5 811 грн. |
Морозильна скриня Grunhelm CFM100 | 5 400 грн. |
GRUNHELM CFM100 | 5 782 грн. |
Морозильна скриня - cfm100, 99л. (grunhelm) | 5 284 грн. |
Морозильна скриня Grunhelm CFM100 | 5 321 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Grunhelm CFM-100
Ціни на Grunhelm CFM-100 |
---|---|---|---|---|
Grunhelm CFM-100 99 л | від 4 838 грн. | 14 пропозицій | ||
Grunhelm CFM-150 142 л | від 5 939 грн. | 8 пропозицій | ||
Grunhelm CFGW-200 200 л | від 6 799 грн. | 32 пропозиції | ||
Grunhelm CFM-250 249 л | від 10 545 грн. | 2 пропозиції | ||
Grunhelm CFGW-251 251 л | від 8 699 грн. | 23 пропозиції | ||
Grunhelm CFM-300 290 л | від 12 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Grunhelm CFGW-300 300 л | від 9 799 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →