Плита Gorenje GECS 6B70 CLI бежевий (740764)
Фото 12 |
Gorenje GECS 6B70 CLI бежевий бежевий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GECS 6B70 CLI бежевий
Усі ціни 56 →Плита електрична Gorenje GECS 6B70 CLI | 23 929 грн. |
Плита електрична Gorenje GECS6B70CLI | 27 299 грн. |
Електрична плита Gorenje GECS6B70CLI | 24 486 грн. |
Gorenje GECS6B70CLI | 23 374 грн. |
Плита електрична Gorenje GECS6B70CLI | 27 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje GECS 6B70 CLI
Ціни на Gorenje GECS 6B70 CLI |
---|---|---|---|---|
Gorenje GECS 6B70 CLI бежевий | від 23 374 грн. | 56 пропозицій | ||
Gorenje GECS 6B70 CLB чорний | від 20 199 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →