Варильна поверхня Weilor GM W624 SS нержавіюча сталь
Weilor GM W624 SS нержавіюча сталь 2020 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor GM W624 SS нержавіюча сталь
Усі ціни 16 →Weilor Weilor GM W 624 SS | 6 459 грн. |
Варильна поверхня газова Weilor GM W 624 SS | 6 459 грн. |
Варильна поверхня газова Weilor Gm W624 Ss | 6 459 грн. |
Варочная поверхность Weilor GM W 624 SS | 6 459 грн. |
Варочная поверхность газовая Weilor Gm W624 Ss | 6 459 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Weilor GM W624 SS
Ціни на Weilor GM W624 SS |
---|---|---|---|---|
Weilor GM W624 WH білий | від 6 459 грн. | 15 пропозицій | ||
Weilor GM W624 SS нержавіюча сталь | від 6 459 грн. | 16 пропозицій | ||
Weilor GM W624 BL чорний | від 6 459 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →