Варильна поверхня Gorenje GW 642 CLB чорний (737639)
Фото 7 |
Gorenje GW 642 CLB чорний слонова кістка чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GW 642 CLB чорний
Усі ціни 61 →Варильна поверхня газова Gorenje GW 642 CLB | 10 628 грн. |
Gorenje Gorenje GW642CLB | 12 099 грн. |
GORENJE GW642CLB | 10 480 грн. |
Варильна поверхня газова Gorenje GW641CLB GW642CLB | 12 199 грн. |
Варильна поверхня газова Gorenje GW642CLB | 10 868 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje GW 642 CLB
Ціни на Gorenje GW 642 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje GW 642 CLI слонова кістка | від 9 899 грн. | 71 пропозиція | ||
Gorenje GW 642 CLB чорний | від 9 790 грн. | 61 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →