Витяжка Gorenje TH 62 E4 X нержавіюча сталь (735441)
Фото 6 |
Gorenje TH 62 E4 X нержавіюча сталь 2020 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Компактна вбудована кухонна витяжка телескопічної конструкції з електромеханічною системою керування та LED-підсвічуванням. Відрізняється гідною потужністю всмоктування (до 450 м³/год) та помірним рівнем шуму (на першій швидкості), що забезпечується використанням надійного двигуна на довговічних підшипниках. Монтується в кухонну шафу над варильною поверхнею, при цьому видимою залишається лише торцева пластина висувного фільтра.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь малої та середньої площі (до 12 м²). Ширина корпусу витяжки Gorenje TH 62 E4 X складає 60 см, що дозволяє їй повноцінно обслуговувати більшість популярних моделей кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Як і у більшості телескопічних моделей, ця витяжка обладнана прихованою панеллю управління, що відкривається після висування секції. Доступно регулювання швидкості обертання витяжного вентилятора (2 позиції) та увімкнення/вимкнення яскравих LED-світильників (2х4 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje TH 62 E4 X нержавіюча сталь
Усі ціни 75 →Gorenje Gorenje TH62E4X | 5 939 грн. |
Витяжка телескопічна Gorenje TH 62E4 X | 4 269 грн. |
Кухонна витяжка Gorenje TH62E4X | 5 999 грн. |
Витяжка телескопічна Gorenje TH62E4X | 4 212 грн. |
Витяжка Gorenje TH62E4X | 5 999 грн. |
Модификації Gorenje TH 62 E4 X
Ціни на Gorenje TH 62 E4 X |
---|---|---|---|---|
Gorenje TH 62 E4 X нержавіюча сталь | від 3 490 грн. | 78 пропозицій | ||
Gorenje TH 62 E4 BG чорний | від 3 425 грн. | 29 пропозицій |